KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Villiam - salong betong 10791002

nr 1079 1002

Villiam - Salong Betong

Villiam /Salong Betong, 'Napoleon Bonaparte', blyerts på papper, 39x29 cm, signerad 'VNA-14'

Utrop:

6.000 kr - 10.000 kr

Såld:

1.000 kr

tisdag 8 november 2016
kl 09:21:49

     900 kr
18/10 15:31:34 1      100 kr
     150 kr  BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
22/10 09:58:53 2      400 kr
     450 kr  BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)

  • 8 nov

A(u)ktion!

Läs mer om A(u)ktion!